Federasyon Başkanı Talat YILDIZ

TÜMEDEF Federasyon Başkanı

Talat YILDIZ’ dan mesajlar

talat-yildiz

Değerli meslektaşlarım,

Saygıdeğer MYE eğitim kurumu sahipleri, çok değerli TÜMEDEF üyeleri; bundan on yıl önce sizlerle bu yola sadece bir kaç arkadaşla yola çıktık ve her geçen gün destekleriniz artarak devam etti. Bundan dolayı hepinize müteşekkirim. Sizlerin gayretleri, özverisi ve motivasyonu olmasaydı hiçbir zaman bu kadar başarılı olamazdık.  Bu yola ilk olarak UMEDER’ le çıktık ve şuan TÜM EĞİTİM DERNEKLERİ FEDERASYONU (TÜMEDEF) ile birlikte daha da güçlendik.

Çok değerli meslektaşlarım, sizin desteğinizi hep arkamda hissettiğimden dolayı daha gayretle ve özveriyle sektörümüze katkı sağlamaya çalıştık. Hanginizin bir sorunu varsa kendi işimi hep ikinci plana atarak sorunlarınıza ortak olmaya çalıştım.

Bugüne kadar Ulaştırma Bakanlığı ile ilişkilerimizi hep zinde tutarak sektörümüzün sorunlarını vakit geçirmeden çözülmesi için uğraş verdik. Çözülemez denilen sorunları hep beraber çözüme kavuşturduk. Siz bizim arkamızda bir dağ gibi durarak şuan büyük bir cemiyet olduk ve federasyonumuzu kurduk. Emeği geçen, bize kuvvet veren, destek veren ve güvenen herkese teşekkür ederiz.

Biz birlikte çok daha güçlüyüz.

Saygılarımla

Talat YILDIZ
Tümedef Federasyon Genel Başkanı

Your Thoughts